Eesti Theravaada Sangha MTÜ 

Telefon:

+ 372 511 1115  (Eestis)
 + 66 99 11 92 115 (Tais)  

Aadress: Karnapi tee 10, Tallinn, 74021
E-mail: info@sangha.ee


WDS Aegna Meditatsiooni- ja Arenduskeskus asub Aegna saarel, umbes 1,5 km kaugusel Rohuneeme Sadamast ja umbes 14 km kaugusel Tallinna linnast. Suviti pääseb saarele liinilaevaga või aasta läbi erapaadiga.

LENNUJAAMAST ja BUSSIJAAMAST saab Kalasadamasse kas taksoga (umbes 25 eurot) või trammiga. 
  • Tramm nr 4 väljub lennujaama hoone kõrvalt ja ka Bussijaama vahetust lähedusest ning sellega tuleb sõita kuni Viru keskuse juures asuva Hobujaama peatusesse.
  • Hobujaama peatuses tuleb istuda ümber samas suunas (Kopli poole) suunduvale trammile nr 1 või 2 ning väljuda Linnahalli peatuses. 
  • Kalasadamasse viib Linnahalli peatuse kõrvalt Kalasadama tänav.
  • Sadamast saab saarele laevaga "Vesta" millele on võimalik osta pileteid kas eelmüügist (soovitatav!) või kohapealt.

RONGIJAAMAST on võimalik Kalasadamasse jalutada või sõita trammiga nr 1 või 2 edasi 2 peatust ja väljuda Linnahalli peatuses. Sealt saab Kalasadama teed pidi Kalasadamasse. 

Marsruudi Linnahalli peatusest Kalasadamasse leiate, kasutades lehe all olevat kaarti. Täpse info trammide väljumiste kohta leiate Tallinna Transpordi kodulehelt

KALASADAMAST AEGNA SAARELE saab kas liinilaevaga "Vesta" või erapaadiga (kontaktid on lehe allosas). Tallinn-Aegna liinilaeva "Vesta" graafik on hooajaline. Liinilaeva ühendus kestab mai keskpaigast kuni septembri keskpaigani. Reisid toimuvad mais ja septembris reedest pühapäevani ning suvekuudel iga päev, v.a teisipäeval. "Vesta" väljub Tallinnast Kalasadamast ning ülesõit Aegna saarele kestab ligikaudu 1 tund.

Pileteid saab osta eelmüügist kuni 2 tundi enne laeva väljumist Kihnu Veeteede kodulehelt: Piletite eelmüük. Laevale pääs ja sadamas kohapealne piletimüük algab 30 minutit enne laeva väljumist.Tallinlastele kehtib tasuta sõidu õigus, mida saab kasutada vaid kohapeal elavas järjekorras isikustatud ühiskaardi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel. Alates 01.06.2015 kehtib Tallinna elanikele isikustatud ühiskaardi esitamisel üldjärjekorras eelis ning igale väljumisele reserveeritakse ka kaks kohta Aegna saare elanikele. Nimetatud soodustuste kasutamiseks peab olema sadamas kohal vähemalt 15 minutit enne laeva väljumist.

ERAPAADI TELLIMINE: Marko Amboja, tel.: +372 501 1416.