Kommenteeri

Teadaanne 2020 suveks planeeritud ürituste edasilükkumise kohta

Head kogukonna liikmed ja laagritesse ning retriitidesse registeerunud!

Jälgides tähelepanelikult koroona viirusega seonduvat, on selge, et vaatamata eriolukorral lõppemisele Eestis kujutab viirus endiselt tõsist ohtu inimeste tervisele ning meetmete kasutamine viiruse leviku tõkestamiseks on jätkuvalt vajalik.

Kuna EV Valitsus on seoses koroonaviirusega kehtestanud riiki sisenemise peatamisese, ei saa Birmast ja Sri Lankalt kutsutud õpetajad ega Malaisiast noortelaagris osaleda soovijad sel suvel Eestisse tulla. Samuti on Auväärse Ṭhitañāṇa ja Auväärse Ṭhitamedha lennud Lufthansa poolt edasi lükatud, mistõttu on nende Eestisse saabumise aeg samuti teadmata.

Seoses eeltooduga, ning selleks, et hoida ennast, oma lähedasi, sõpru ja kõiki meie kogukonna liikmeid ning kaasmaalasi, on Eesti Theravaada Sangha otsustanud selleks suveks planeeritud avalikud üritused edasi lükata. Kõikides meditatsiooniretriitides, noortelaagrites ja õppegruppides osaleda soovijaile jagame jooksvalt infot nii kodulehel, e-posti teel, kui ka Facebookis.

Kuni täpsema info selgumiseni oleme Teie jaoks olemas telefonide +66 99 11 92 115 (Tai Kuningriik) ja +372 511 1115 (alates Eestisse saabumisest), kui ja e-posti info@sangha.ee teel, et vajadusel nõustada tekkinud küsimuste osas.

Aitame üheskoos kaasa sellele, et viiruse levik kontrolli alla saada!

PÜSIGEM TERVED!


Lisa kommentaar

Email again: