Virgumise tee - nii, nagu õpetas Buddha
Auväärne Ṭhitañāṇo

HEAD SÕBRAD,

Eelmisel aastal andis Eesti Theravaada Sangha Kirjastus välja esimese raamatu, milleks oli "Siddhatthast Buddhaks," ja mis sai väga sooja vastuvõtu osaliseks. Juba järgmisel aastal on plaanis anda välja selle raamatu pisikeste täienduste-parandustega kordustrükk. 

Sel aastal plaanime välja anda järgmise raamatu, milleks on "Virgumise tee - nii nagu õpetas Buddha." Raamat annab põhjaliku ülevaate neljast tõest ja kaheksaosalisest teest ning selle süsteemsest teostamisest- just nii, nagu seda õpetas Buddha ise. Samuti sisaldab raamat kõiki põhilisi virgumisõpetuse mõisteid.

Oleme alustanud raamatu trükkimiseks annetuste kogumist. "Virgumise tee - nii nagu õpetas Buddha" pole mõeldud müügiks, vaid ainult kinkimiseks. Kavas on trükkida 2018 aasta suvel 2,000 raamatut (trükimaksumus 4,598 €, Tallinna Raamatutrükikoja hinnapakkumine nr. 70444 / 16.04.2018) ning  jagada need kõikidele toetajatele ja soovijatele tasuta.

Juhul kui teed valiku toetada virgumisõpetuse jagamist Eestis, on Sul võimalik teha annetus Eesti Theravaada Sangha arveldusarvele.

Ülekandeks vajalikud panga rekvisiidid on leitavad siit. Palun lisa ülekande selgituseks: "Annetus Virgumise tee raamatu trükkimiseks".

Anname endast parima, et raamat jõuaks kõikide toetajateni hiljemalt 2018 aasta suve lõpuks.

Täname annetuse eest!

Sādhu! Sādhu! Sādhu!

Et kõik elusolendid oleksid terved, õnnelikud ja kannatustest vabad!


Ṭhitañāṇo
thitanano@sangha.ee; +66 99 11 92 115 (Thailand), +372 511 1115 (Estonia)

Eesti theravaada sangha estonian theravada sangha andrus kahn thitanano bhikkhu Ṭhitañāṇo bhikkhu Head of Estonian Sangha