TÕLKIMINE JA KIRJASTAMINEEesti Theravaada Sangha (ETS) Kirjastus on heategevuslik organisatsioon, mille eesmärgiks on tõlkida, trükkida ja jagada tasuta ajaloolise Buddha Gotama autentset õpetust ning kaasaja õpetlaste ning teadlaste poolt avaldatud dhamma-alaseid kirjutisi.

Eesti Theravaada Sangha on seisukohal, et Buddha antud virgumisõpetust ei sobi müüa ja sestap ei küsi me raamatute ega teiste trükiste eest tasu. Kõik meie poolt avaldatavad raamatud, õpetust sisaldavad infovoldikud, kalendrid jm on dhammadāna - õpetuse kink. Tasuta dhamma jagamise põhimõtte elluviimine on jaotatud viide etappi:
  1. Raamatu / trükise tõlkimine (väliskirjanduse puhul)
  2. Tõlke / käsikirja terminoloogiline ja keeleline toimetamine
  3. Annetuste kogumine kuni trükkimiseks vajaliku summa täitumiseni
  4. Raamatu / trükise trükkimine
  5. Raamatu / trükise tasuta jagamine 

Kõik kes soovivad, saavad toetada  Buddha antud virgumisõpetuse
 tõlkimist ja avaldamist.

Meie andmed leiate siit: KONTAKT


Publitseeritud trükised


Töös olevad raamatud

  • Ṭhitañāṇo bhikkhu, "Meele arendamine - nii nagu õpetas Buddha." Raamat põhineb Auväärse Ṭhitañāṇo  doktoritööl ja annab väga põhjaliku ülevaate Buddha õpetatud meele arendamise süsteemist. Eeldatav ilmumise aeg: 2019-2020.
  • Ṭhitañāṇo bhikkhu , "Dhamma-Vinaya - nii nagu õpetas Buddha (Buddhadhamma Leksikon)". Tegemist on  leksikoniga, mis selgitab Buddha õpetuse põhimõisteid ning toob ära nende mõistetega seotud klassifikatsioonid. Eeldatav ilmumise aeg: 2020-2021. 

Kuidas tellida?

Raamatuid on võimalik saada tasuta, tulles eelnevalt kokkulepitud ajal ise raamatutele järele Eesti Theravaada Sangha kontorisse, mis asub Aegna saarel, aadressil Karnapi tee 10, Tallinn, 74021
Samuti on võimalik tellida raamatuid posti teel. Selleks tuleb saata vastava sooviavaldusega e-meil aadressile info@sangha.ee, kus on toodud saaja
   1) ees- ja perekonnanimi
   2) telefoni number
   3) Omniva pakiautomaadi täpne asukoht  (asukohad on leitavad  SIIT) ja maakond, kust soovitakse 
   4) soovitud raamatu(te) eksemplaride arv

Need, kes soovivad toetada raamatu saatmisega seotud Omniva postikulude katmist (1-4 raamatut saatmine on 4 €, ja  5-7 raamatu saatmine on 5 €) või teha annetuse uute raamatute trükkimiseks, munkade toitlustamiseks või dhammatööga seotud kulude katmiseks, saavad teha ülekande: 

   Eesti Theravaada Sangha
   LHV Pank
   EE667700771001342232

OLE KURSIS SANGHA UUDISTEGA -

                                                LIITU  UUDISKIRJAGA!

Uudiskirjaga liitumiseks saada meil aadressile uudiskiri-subscribe@sangha.ee 
Uudiskirjast loobumiseks saada meil aadressile uudiskiri-unsubscribe@sangha.ee


Kalendri allalaadimine


Eesti theravaada sangha estonian theravada sangha andrus kahn thitanano bhikkhu Ṭhitañāṇo bhikkhu Head of Estonian Sangha