I EESMÄRK: esimese budistliku templi ehitamine Eestisse. Eesti Theravaada Sanghal on unistus ehitada Eestisse esimene budistlik tempel, mis ühendaks kõiki budiste, koolkonnast sõltumata.
Eesmärk on luua pühakoda, mis toetab nii sisemise kui välimise rahu leidmist, arendamist ja säilitamist. 

II EESMÄRK: Tipiṭaka tõlkimine. Tipiṭaka ehk Kolm korvi on kõiki Buddha õpetusi sisaldava kogumiku nimetus. Tipiṭaka eestikeelse tõlkeprojekti eesmärgiks on tõlkida paalikeelne Tipiṭaka tervikuna eesti keelde ning teha see kõigile huvilistele tasuta kättesaadavaks. Eestis läbi viidud juba kaks rahvusvahelist konverentsi, koondamaks inimesi, kes on huvitatud osalema Tipiṭaka tõlkeprojektis.

III EESMÄRK: WDS Mõtlus- ja Arenduskeskuse renoveerimine. 

2016 aastal annetas Wat Phra That Doi Suthepi tempel Chiang Mais (Tai Kuningriigis) Eesti Theravaada Sanghale Aegna saarel asuva maja. Kuna maja on vana ja vajab kiiremas korras renoveerimist, on ETS alustanud annetuste kogumist maja renoveerimiseks.

IV EESMÄRK: Rahvusvahelise Dhamma-Vinaya Instituudi loomine. ETSi poolt ellukutsutava Instituudi eesmärgiks on pakkuda budismihuvilistele ilmikutele ja bhikkhudele praktilist budismialast haridust, mis nii annaks põhjalikud teadmised Buddha õpetusest kui ka selle tänapäeva erinevate koolkondade tõlgendustest ning pakuks samas praktilise väljundi, mis toetab meelerahus ja harmoonias elamist.


Eesmärkide/projekti elluviimise toetamine

Kui Sa saad ja soovid toetada Eestis budistliku templi ehitamist, Tipitaka tõlkimist, Mõtlus- ja Arenduskeskuse renoveerimist või Rahvusvahelise Dhamma-Vinaya Instituudi loomist, siis palun kontakteeru emaili teel info@sangha.ee Kõik annetused - nii rahalised kui mitterahalised - võetakse vastu suurima tänuga.

Anumodana!